Tel. (22) 226 77 00

Kom. 512-616-673

ul. Zwoleńska 127, Warszawa

Usługi

SONO MED oferuje szeroką gamę usług, związanych z leczeniem alkoholizmu, narkomanii, ale nie tylko.

  • Leczenie uzależnień

SONO MED oferuję pacjentom leczenie uzależnień w środowisku domowym lub ambulatoryjnym. Wsparcie najbliższych jest kluczowym czynnikiem w trudnym okresie odstawienia alkoholu lub narkotyków. W połączeniu z odpowiednimi środkami farmakologicznymi oraz wsparciem psychologicznym, Pacjent przygotowany jest do dalszych kroków ku zaniechaniu nałogu.

Leczenie alkoholizmu wymaga by osobę uzależnioną wyprowadzić ze środowiska, w którym wpadła w uzależnienie alkoholowe. Detoksykacja jest konieczna, gdy mamy do czynienia z ciągami alkoholowymi, które należy przerwać.

Stosowanie środków zawierających disulfiram (AnticolAntabus,Esperal) jest jedną z metod leczenia alkoholizmu, który można zaliczyć do terapii awersyjnej. W wyniku podania leku, spożycie alkoholu powoduje bardzo nieprzyjemną reakcję organizmu. Obawa przed tą reakcją może powstrzymać pacjenta od konsumpcji napojów alkoholowych.

  • Naltrexone

Pacjentom uzależnionym od alkoholu Naltrexone-Nalorex podnosi nastrój, powodując również brak chęci sięgnięcia po alkohol. Szczególnie skuteczny jest w terapii osób u których po spożyciu występują niekontrolowane wybuchy euforii.

  • Leczenie narkomanii

SONO MED proponuje Państwu terapię leczenia uzależnień, obejmująca odtruwanie od narkotyków i zapewnienie pomocy na dalszym etapach leczenia. Pacjentom zapewniamy dyskrecję, zarówno podczas trwania leczenia, jak i po jego zakończeniu. SONO MED oferuję pacjentom usługę przeprowadzoną w środowisku domowym i ambulatoryjnym.

  • Zabezpieczenie medyczne

SONO MED oferuje także usługę profesjonalnego zabezpieczenia medycznego. Zajmiemy się zarówno logistyką, jak i profesjonalnym przeprowadzeniem zabezpieczenia medycznego każdej imprezy! Bezpłatnie opracujemy plan obstawy medycznej i dobierzemy odpowiednie dla Państwa potrzeb środki.

Na stronie www.leczenieuzaleznienia.pl stoujemy pliki cookie, aby korzystanie z serwisu było łatwe, przyjemne i szybkie.

Szczegółowe informacje o stosowanych przez Sono Med zasadach znajdą Państwo w polityce prywatności.