Tel. (22) 226 77 00

Kom. 512-616-673

ul. Zwoleńska 127, Warszawa

SONO MED

Klinika leczenia uzależnień Sono Med to wiele lat doświadczeń w leczeniu uzależnień i liczne grono zadowolonych Pacjentów, jak również ich rodzin. Cieszymy się, iż trafili Państwo do nas, gdyż dzięki temu wiemy, iż otrzymają Państwo najwyższej jakości pomoc w walce z nałogami.

Leczymy alkoholizm, narkomanię i inne uzależnienia szybko i dyskretnie. Naszym Pacjentom implantujemy Esperal- Disulfiram oraz Naltrexone-Nalorex. W naszej terapii stosujemy odtruwanie poalkoholowe i ponarkotykowe, polegające na podaniu pacjentowi – osobie uzależnionej kroplówek zawierających glukozę, sól fizjologiczną i medykamenty, Relanium, Wapno, witaminę B12 ewentualnie Ketonal. Zabiegi te pozwalają na komfortowy dla chorego powrót do stanu trzeźwości.

Sono Med świadczy usługi całodobowo, we wszystkie dni tygodnia. Dojeżdżamy do pacjentów w Warszawie i przyległych miejscowościach.

  • Jesteśmy kliniką z tradycjami
  • Codziennie pomagamy nowym pacjentom
  • Posiadamy status NZOZ
  • Działamy całodobowo

W Sono Med dbamy o pacjenta

Sono Med oferuje również ułatwienie powrotu do życia społecznego, zapewniając wsparcie psychologiczne i usługi doradztwa zawodowego. Psychoterapeuta wskazuje, podpowiada chorym możliwe drogi aktywności życiowej, zapełnienia pustki czasowej po odstawieniu środków psychoaktywnych lub/i alkoholu. Oferujemy naszym Pacjentom również wizyty domowe, wystawiamy zaświadczenia i zwolnienia.

Sono Med świadczy usługi 24 godziny na dobę

Co nas wyróżnia?

Alkoholizm, narkomania, hazard, lekomania i współuzależnienie – na tym znamy się bardzo dobrze, bo prawie wszyscy jesteśmy uzbrojeni we własne doświadczenia wyniesione ze zwycięskiej walki z chorobą potężną i podstępną, jaką jest uzależnienie lub współuzależnienie. Dzięki własnym doświadczeniom lepiej rozumiemy to, co dzieje się w psychice osoby uzależnionej i łatwiej nam rozmawiać z ludźmi, którzy nie wierzą, że można pokonać tę chorobę. Łatwiej jest nam pomagać również rodzinom osób uzależnionych i uczyć ich konsekwentnego postępowania z osobami uzależnionymi tak, by podjęły leczenie.

 

Na stronie www.leczenieuzaleznienia.pl stoujemy pliki cookie, aby korzystanie z serwisu było łatwe, przyjemne i szybkie.

Szczegółowe informacje o stosowanych przez Sono Med zasadach znajdą Państwo w polityce prywatności.