Tel. (22) 226 77 00

Kom. 512-616-673

ul. Zwoleńska 127, Warszawa

Leczenie narkomanii

Narkomania jest chorobą, która polega na uzależnieniu się organizmu chorego od narkotyków, zatem różnego rodzaju substancji psychoaktywnych: opiaty, heroina, extazy, morfina, lekarstwa, kokaina, amfetamina, marihuana, relanium, benzodiazepiny, haszysz, crack, proch . Wielokrotnie choroba postępuje poza wolą i świadomością uzależnionego, który często do samego końca nie zdaje sobie sprawy ze swojego stanu i zaprzecza swoim problemom z narkotykami.

Konsekwencje narkomanii

Jest to wyjątkowo groźne, ponieważ brak reakcji i leczenia sprawia, że mogą one działać swobodnie, co prowadzi do uszkodzenia wielu układów m.in.:

  • układu pokarmowego,
  • układu krążenia,
  • układu odpornościowego oraz wielu innych.

Nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu, spowodowane uzależnieniem od narkotyków, tworzą poważne zagrożenie nie tylko dla zdrowia pacjentów, lecz także dla ich życia. Z tej właśnie przyczyny tak istotne jest jak najszybsze podjęcie odpowiedniego leczenia uzależnień.

Leczenie narkomanii powinno być kompleksowe i prowadzone przez specjalistów.

Oferta Sono Med

SONO MED proponuje Państwu terapię leczenia uzależnień, obejmująca odtruwanie od narkotyków i zapewnienie pomocy na dalszym etapach leczenia. Pacjentom zapewniamy dyskrecję, zarówno podczas trwania leczenia, jak i po jego zakończeniu. Terapię przeprowadzamy indywidualnie. Walka z narkomanią na własną rękę oraz stosowanie półśrodków praktycznie nigdy nie przynoszą oczekiwanych efektów. Szansą na powrót do normalnego życia jest leczenie uzależnienia z pomocą lekarzy i terapeutów. Terapia zawsze rozpoczyna się detoksykacją – detoxem, czyli oczyszczeniem organizmu z substancji toksycznych, które gromadziły się w nim podczas używania narkotyków.

Jak leczymy narkomanię?

SONO MED oferuję pacjentom usługę przeprowadzoną w środowisku domowym i ambulatoryjnym. Wsparcie osób bliskich jest bardzo ważne w trudnym okresie odstawienia narkotyków, alkoholu. W połączeniu odpowiedniego, leczenia farmakologicznego oraz psychologicznego wsparcia, Pacjent jest przygotowany do dalszych kroków ku zaniechaniu nałogu.

Oferujemy również implantację Naltrexone (Nalorex) i Esperalu.

Wystawiamy zaświadczenia i zwolnienia L4.

Na stronie www.leczenieuzaleznienia.pl stoujemy pliki cookie, aby korzystanie z serwisu było łatwe, przyjemne i szybkie.

Szczegółowe informacje o stosowanych przez Sono Med zasadach znajdą Państwo w polityce prywatności.