Tel. (22) 226 77 00

Kom. 512-616-673

ul. Zwoleńska 127, Warszawa

Esperal Wyszków

Przychodnia Sono Med w Wyszkowie

Przychodnia Zdrowia Sono Med

W 2018 roku w Wyszkowie Sono Med otwiera swoją drugą placówkę. W naszych nowych gabinetach można już poddać się zabiegowi wszycia esperalu, który może okazać się pierwszym krokiem do skutecznego uporania się z alkoholizmem.

Do państwa dyspozycji w Wyszkowie oddajemy dwa gabinety lekarskie, w tym jeden zabiegowy, wykwalifikowany personel oraz całą naszą wiedzę i doświadczenie. Przychodna mieści się na pierwszym piętrze budynku i jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Esperal w leczeniu alkoholizmu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu alkoholizmu przy pomocy esperalu, a naszą największą dumą są setki zadowolonych pacjentów i ich rodzin.

Gabinet lekarski przychodni Sono Med w Wyszkowie

Gabinet lekarski

Gabinet zabiegowy przychodni Sono Med w Wyszkowie

Gabinet zabiegowy

Esperal to zwyczajowa nazwa zabiegu wszycia pod skórę pacjenta leku Disulfiram WZF. Zabieg wykonywany jest przez chirurga w znieczuleniu miejscowym, a implant wprowadzany jest najczęściej w pośladek lub w okolicę łopatki. Lek działa do jednego roku, po czym zabieg jest powtarzany.

Esperal jest skutecznym środkiem terapii awersyjnej. Nie ogranicza chęci sięgnięcia po alkohol, ale od niego odstrasza. Sono Med od lat wszywa esperal swoim warszawskim pacjentom. Więcej informacji o tym jak działa esperal znajdą Państwo w zakładce esperal Warszawa.

Sono Med Wyszków

Rejestracja w Przychodni Zdrowia Sono Med Wyszków

Rejestracja pacjentów

Przychodnia Sono Med mieści się w Wyszkowie przy ulicy Pułtuskej.

Pełne dane adresowe naszej przychodni:

Przychodnia Zdrowia Sono Med
ul. Pułtuska 27
07-200 Wyszków
tel. 512-616-673
tel. (29) 742 65 85

Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Na tyłach budynku znajdą Państwo kilka miejsc parkingowych, przeznaczonych dla klientów Sono Med. Z parkingu do przychodni bez trudu dostaną się osoby niepełnosprawne – brak barier typu wysokie krawężniki i progi. Do rejestracji i gabinetów można dostać się przy pomocy wygodnej windy.

Parking za przychodnią Sono Med

Parking dla klientów Sono Med

Na stronie www.leczenieuzaleznienia.pl stoujemy pliki cookie, aby korzystanie z serwisu było łatwe, przyjemne i szybkie.

Szczegółowe informacje o stosowanych przez Sono Med zasadach znajdą Państwo w polityce prywatności.