Tel. (22) 226 77 00

Kom. 512-616-673

ul. Zwoleńska 127, Warszawa

Esperal Warszawa

Sono Med wykonuje zabiegi wszycia esperalu w gabinecie w dzielnicy Praga Południe, oraz z dojazdem do pacjenta w Warszawie i okolicach. Posiadamy wykwalifikowana kadrę i wieloletnie doświadczenie, dzięki którym mają Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Esperal jest skutecznym środkiem powstrzymującym picie alkoholu. Nie sprawi, że osoba uzależniona przestanie czuć potrzebę picia, ale skutecznie ją odstraszy (tzw. terapia awersyjna), pomagając wytrwać w trzeźwości. Lek umieszczany jest podskórnie, a wszycie esperalu (często stosuje się określenia wszywka alkoholowa lub zaszycie alkoholowe), jest nieskomplikowanym zabiegiem, który można wykonać szybko i dyskretnie.

W zakładce esperal znajdą Państwo więcej informacji o leczeniu alkoholizmu esperalem.

Sono Med posiada w Warszawie kadrę kilku doświadczonych chirurgów i wykwalifikowanych ratowników medycznych, dając Państwu gwarancję bezpiecznego i skutecznego przeprowadzenia zabiegu. Esperal wszyty podskórnie działa do 12 miesięcy, w tym czasie skutecznie powstrzymując przed sięgnięciem po alkohol.

Nowy gabinet w Warszawie

Gabinet zabiegowy w Warszawie, ul. Serocka

Nowy gabinet zabiegowy w Warszawie

Uprzejmie informujemy, że oddaliśmy do Państwa dyspozycji dwa nowe gabinety (lekarski i zabiegowy) w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe.

ul. Serocka 10
04-333 Warszawa

Obydwa gabinety są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (parter, podjazd dla wózków inwalidzkich, brak barier architektonicznych). Do dyspozycji pacjentów i osób oczekujących jest także wygodna poczekalnia/recepcja.

Zaszycie alkoholowe możliwe jest także z dojazdem do pacjenta – Warszawa i okolice.

Dotychczasowy adres pozostaje aktualny do celów korespondencyjnych:

ul. Zwoleńska 127
04-761 Warszawa

W celu umówienia terminu zabiegu, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasze telefony czynne są całą dobę. Chętnie także odpowiemy na Państwa pytania dotyczące wszywki alkoholowej i innych metod leczenia alkoholizmu.

Numery telefonów nie ulegają zmianie. Mogą Państwo skontaktować się z nami pod warszawskim numerem (22) 226 77 00 lub 512-616-673.

Najwyższa jakość usług

Dbamy o naszych pacjentów! Wykorzystujemy wyłącznie najwyszej jakości lek produkowany przez zakłady Polfa Warszawa. W przypadku jakichkolwiek powikłań po wszyciu esperalu gwarantujemy bezpłatną opiekę medyczną.

Zachęcamy do skorzystania z zabiegów implantacji esperalu i innych usług Sono Med. Centrum leczenia uzależnień Sono Med już od blisko 10 lat pomaga w walce z alkoholizmem setkom pacjentów. Ich zadowolenie jest naszym największym powodem do dumy.

Recepcja przy gabinecie w Warszawie

Poczekalnia dla pacjentów i osób oczekujących