Tel. (22) 226 77 00

Kom. 512-616-673

ul. Zwoleńska 127, Warszawa

Detoksykacja

Detoksykacja – odtruwanie poalkoholowe, ponarkotykowe, podopalaczowe jest zabiegiem mającym na celu bezpieczne i komfortowe wprowadzenie Pacjenta w stan trzeźwości. Wycieńczony nadużywaniem środków psychoaktywnych organizm Pacjenta narażony jest na wiele dolegliwości, pojawić się może np. padaczka poalkoholowa i inne konsekwencje alkoholizmu. Detox służy przerwaniu ciągu alkoholowego i odbywa się ambulatoryjnie lub u Chorego w domu. Podstawą detoksykacji jest płynoterapia i odpowiednio dobrane środki farmakologiczne.

Zadzwoń i dowiedz się więcej
512-616-673
Warszawa, całodobowo

Podczas detoksu najczęściej podawane są: glukoza, sól fizjologiczna, płyn wieloelektrolitowy, witaminy z grupy B i inne indywidualnie dobrane, w zależności od stanu Chorego, medykamenty. Detoksykacja nie tylko usuwa z organizmu Pacjenta alkohol i inne toksyny, ale przede wszystkim wzmacnia jego organizm, ograniczając ryzyko powikłań zdrowotnych, spowodowanych nadużywaniem alkoholu.

Detoksykacja poalkoholowa - trzeźwość w 2 godzinyDetoks poalkoholowy trwa ok. dwóch godzin. Jeżeli stan Pacjenta tego wymaga, detoksykacja może być powtórzona w kilkunastogodzinnym odstępie czasu.

Podczas detoksykacji i „trzeźwienia” istotne jest wsparcie psychiczne bliskich, odpowiednia dieta i wypoczynek – nie raz zdarza się, że poddawany detoksykacji Pacjent zasypia, by po kilku godzinach obudzić się wypoczętym i, co najważniejsze, trzeźwym. Naszych Pacjentów otaczamy troską, szacunkiem i zrozumieniem. Problematykę uzależnień zgłębiliśmy  wiedzą akademicką, długoletnią praktyką medyczną i doświadczeniami własnymi -autopsją.

Detoks i pozostałe nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Działamy szybko i dyskretnie, kierujemy się etyką. Wystawiamy zaświadczenia i zwolnienia L4.

Leczenie alkoholizmu wymaga, by osobę uzależnioną wyprowadzić ze środowiska, w którym wpadła w uzależnienie alkoholowe. Detoksykacja stanowi pierwszy krok w tym kierunku.


#detoksykacja #odtrucie po alkoholu #detoks

 

Na stronie www.leczenieuzaleznienia.pl stoujemy pliki cookie, aby korzystanie z serwisu było łatwe, przyjemne i szybkie.

Szczegółowe informacje o stosowanych przez Sono Med zasadach znajdą Państwo w polityce prywatności.